radyo sayacı · canlı arşivden

Ali Kızıltuğ

Türkiye radyolarında ne kadar çalınıyor — gerçek sayım.

Ali Kızıltuğ son 7 günde Türkiye radyolarında 28 kez çaldı. Radyoda en çok çalan Ali Kızıltuğ şarkısı "Ali Kızıltuğ Çektikce bu yükü çektirdi felek Hüseyin selvi" (3 kez). En çok Radyo Şiran, Radyo Ekin çaldı; toplam 2 istasyon.

28

kez son 7 günde

101

kez · 1 Ekim'den beri

2

istasyonda

son 30 gün · günlük çalma

01.10bugün

📣 radyo rozeti

Sanatçısı, menajeri ya da hayranı mısın? Bunu paylaş.

Anket değil, gerçek sayım: Ali Kızıltuğ son 7 günde Türkiye radyolarında 28 kez çaldı. Rozet her saat tazelenir.

Sanatçısı, menajeri ya da hayranı mısın? Bunu paylaş.
𝕏 X'te paylaş

en çok çalınan şarkıları

  1. 1Ali Kızıltuğ Çektikce bu yükü çektirdi felek Hüseyin selvi3 kez
  2. 2Ali Kızıltuğ - Gel Hele3 kez
  3. 3Ben o köyüme nasıl giderim...Gurbet-Ali Kızıltuğ3 kez
  4. 4Asik Ali Kiziltug - Geri Ver ( Klip )3 kez
  5. 5ALİ KIZILTUĞ-ELİF3 kez
  6. 6Ali Kızıltuğ-Ararsın Yar [© Şah Plak]3 kez
  7. 7Ali Kızıltuğ - Benim O Köyümde Alacağım Var3 kez
  8. 8Ali Kızıltuğ - Verdiğin Gün Senin Olsun Geri Al3 kez
  9. 9ALi Kızıltuğ - Benim Anam ( Basak Köyü )3 kez
  10. 10Ali Kızıltuğ - Feleğe Neyledim3 kez

en çok çaldıran istasyonlar

son çalınmalar

bu radyolarda bunlar da çalıyor

🔔 Ali Kızıltuğ bir radyoda çalmaya başladığı an haber almak ister misin?

Haftanın tam listesi: nowby. LİSTESİ →